Samochody poleasingowe w ofercie dla firm

Rozwijasz swoją działalność i zastanawiasz się nad poszerzeniem floty pojazdów? Samochody poleasingowe mogą być rozwiązaniem idealnym dla Twojej firmy. Arval, uznany dostawca usług leasingowych, prezentuje ofertę, która stanowi wartościową alternatywę dla nowych ekonomicznych pojazdów – poleasingowe auta. To doskonała okazja, aby zyskać samochody firmowe w atrakcyjnych cenach, niezaprzeczalnie wartościowych dla Twojego biznesu. Zyskujesz dostęp do pojazdów z pierwszej ręki, które posiadają pełną historię serwisową i są gotowe do dalszej eksploatacji. Skontaktuj się z nami, aby poznać pełnię możliwości i dopasować ofertę idealnie do potrzeb Twojej firmy.


Korzyści zakupu samochodów poleasingowych dla Twojej firmy

Kiedy Twoja firma rozważa zakup samochodów z drugiej ręki, warto zwrócić uwagę na auta z leasingu, które oferują nie tylko korzystne ceny, ale również pewność pochodzenia i historii serwisowej. Firma Masterlease oraz PKO Leasing to zaufani dostawcy, którzy dbają o to, by oferowane pojazdy spełniały wysokie standardy jakości i były dostosowane do potrzeb biznesowych.

Dostępność rozmaitych marek i modeli

Samochody używane poleasingowe to opcja na nabycie pojazdów z najwyższej półki, często po znacząco niższych cenach w porównaniu do nowych modeli. Dodatkowo, możesz wybierać spośród szerokiej gamy marek i modeli, co jest istotne, gdy firma potrzebuje konkretnego typu pojazdów do specjalistycznych zadań lub chce budować pozytywny wizerunek.

Możliwość odkupu pojazdu przez użytkownika

Po zakończeniu umowy leasingowej, masz możliwość wykupu auta, które przez cały czas były użytkowane w ramach działalności Twojej firmy. To nie tylko możliwość uzyskania samochodów z drugiej ręki w dobrym stanie, ale również okazja do kontynuowania jazdy pojazdem już dobrze znanym i dostosowanym do potrzeb Twojego biznesu.

Samochody z udokumentowaną historią serwisową

Decydując się na auta z leasingu, zyskujesz dostęp do pojazdów z pełną, udokumentowaną historią serwisową. Taka dokumentacja to gwarancja, że samochód był regularnie serwisowany zgodnie z zaleceniami producenta, co jest kluczowe dla utrzymania wysokiej wartości pojazdu na rynku wtórnym oraz dla zapewnienia bezpieczeństwa i niezawodności podczas użytkowania.


Proces zakupu auta poleasingowego – krok po kroku

Decyzja o zakupie samochodu poleasingowego to dopiero początek. Oto, jak wygląda cały proces krok po kroku, by ułatwić Ci nabycie idealnych samochodów firmowych.

Skontaktuj się z firmą leasingową

Zacznij od nawiązania kontaktu z zaufaną firmą leasingową, taką jak Arval czy Masterlease, które oferują szerokie poleasingowe oferty. To one będą Twoim pierwszym przystankiem w drodze do znalezienia odpowiedniego pojazdu.

Wybór pojazdu z szerokiej oferty

Serwisy takie jak Master1.pl czy Automarket.pl umożliwiają przeglądanie przez różnorodność dostępnych samochodów. Warto poświęcić czas na przejrzenie różnych opcji, aby znaleźć pojazd, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojej działalności gospodarczej.

Personalizacja warunków finansowania

Każdy przedsiębiorca ma inne potrzeby, dlatego PKO Leasing oferuje możliwość dostosowania warunków finansowania. Możesz wybrać wysokość wkładu własnego oraz określić długość umowy leasingowej, co pozwoli lepiej zarządzać budżetem firmowym i dopasować miesięczne wydatki.


Indywidualne i elastyczne podejście do klienta firmowego

Wybierając samochody poleasingowe dla Twojej firmy, zwróć uwagę na możliwości, które oferują poszczególne firmy leasingowe. Specjalizują się one w dostosowywaniu ofert do konkretnych potrzeb i oczekiwań biznesowych, co może znacząco wpłynąć na efektywność i komfort użytkowania pojazdów.

 • Indywidualne doradztwo w wyborze auta
 • Możliwość konfiguracji warunków leasingu
 • Oferty dostosowane do wielkości i rodzaju prowadzonej działalności

Dzięki takim rozwiązaniom, auta poleasingowe stają się nie tylko ekonomicznie atrakcyjne, ale również idealnie skrojone pod specyfikę Twojej działalności. Firmy leasingowe zazwyczaj oferują różnorodne opcje finansowania, co pozwala na elastyczne zarządzanie budżetem przeznaczonym na samochody.

 • Leasing operacyjny z pełną obsługą serwisową
 • Długoterminowy wynajem pojazdów
 • Programy lojalnościowe i oferty specjalne dla stałych klientów

Bez względu na to, czy twoja firma potrzebuje jednego samochodu, czy zarządza całym taborem pojazdów, samochody poleasingowe oferują możliwości, które warto rozważyć w kontekście optymalizacji kosztów oraz poprawy efektywności operacyjnej.


Samochody używane w ofercie – przykłady modeli i ich ceny

Rozważając zakup samochodu używanego, warto zwrócić uwagę na poleasingowe auta, które często oferowane są w atrakcyjnych cenach przy zachowaniu wysokiego standardu technicznego. Oto przykłady modeli, które mogą Cię zainteresować:

 • Skoda Fabia Ambition, 2018 – Cena już od 30 720 zł
 • Volvo XC60, Momentum, lata 2017-2020 – Cena zaczyna się od 132 500 zł
 • Ford Focus, Titanium, 2019 – Ta wersja jest dostępna od 50 000 zł
 • Opel Corsa, 2017 – Bardzo przystępna cena już od 22 000 zł
 • Toyota Yaris, 2016 – Może być Twoja za jedyne 27 900 zł
 • Hyundai i20, 2018 – Ceny od 28 850 zł
 • Audi A3, 2017 – Oferowany od 58 000 zł

Wybierając samochody używane, masz możliwość negocjacji ceny oraz dostępu do szerokiej oferty pojazdów z pełną historią serwisową, co jest nieocenione w przypadku poleasingowych aut. Niezależnie od Twoich potrzeb, zakup samochodu z drugiej ręki może okazać się doskonałą inwestycją.


Formy finansowania samochodów poleasingowych

Kiedy decydujesz się na leasing dla firm, masz do wyboru kilka opcji finansowania, które mogą być adaptowane do szczególnych potrzeb Twojej działalności. Firmy leasingowe dostarczają elastyczne rozwiązania, pomagając wybrać najbardziej optymalny sposób finansowania dla poleasingowe auta, które mogą znacząco wspierać działalność Twojej firmy.

 • Leasing operacyjny – Ta forma leasingu pozwala na użytkowanie samochodu przez określony czas, po którym masz możliwość jego wykupu lub zwrotu. Jest to popularna opcja dla przedsiębiorstw pragnących często odnawiać flotę bez potrzeby inwestowania dużych sum w posiadanie aut.
 • Leasing finansowy – Pozwala na rozłożenie kosztów nabycia samochodu na raty, po zakończeniu umowy możesz stać się właścicielem pojazdu. Jest to korzystne dla firm, które planują długotrwałe korzystanie z pojazdu.
 • Wynajem długoterminowy – Idealny dla firm, które potrzebują poleasingowe auta, ale nie chcą angażować się w ich zakup. Umożliwia to elastyczne zarządzanie flotą i jest kosztem operacyjnym, który można odliczać od podatku.
 • Pożyczka samochodowa – Ta opcja umożliwia finansowanie zakupu samochodu za pośrednictwem pożyczki, która jest stopniowo spłacana przez firmę. Dobra dla przedsiębiorstw, które chcą szybko zbudować wartość kapitałową pojazdu.
 • Zakup gotówkowy – Bezpośredni zakup samochodu, bez finansowania. Jest to opcja dla firm dysponujących odpowiednimi środkami, chcących uniknąć długoterminowych zobowiązań finansowych.

Wybór odpowiedniej formy finansowania poleasingowego auta może istotnie wpłynąć na płynność finansową i elastyczność operacyjną Twojej firmy. Warto skonsultować się z doradcą finansowym, aby sprawdzić, która z dostępnych opcji najlepiej odpowiada potrzebom Twojej organizacji.


Zalety leasingu konsumenckiego dla przedsiębiorców

Leasing konsumencki to elastyczna forma finansowania, która może być korzystna zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność gospodarczą, czy rozważasz podjęcie inwestycji w formie leasingu konsumenckiego dla własnych potrzeb, warto zaznajomić się z głównymi korzyściami tej metody.

Możliwość korzystania bez posiadania firmy

Leasing konsumencki oferuje przedsiębiorcom znakomitą opcję finansowania samochodu, nie wymagając jednocześnie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. To idealne rozwiązanie dla osób z sektora MSP, które chcą wykorzystać leasing dla firm w celu zaspokojenia własnych, jak i firmowych potrzeb transportowych.

Niewielki wkład własny i niskie miesięczne raty

W ramach leasingu konsumenckiego, uczestnicy mogą korzystać z niskiego wkładu własnego oraz atrakcyjnie niskich miesięcznych rat. Te elementy sprawiają, że leasing konsumencki staje się dostępny dla szerokiego spektrum przedsiębiorców, umożliwiając im efektywną gospodarkę środkami i płynność finansową bez większych obciążeń kapitałowych.


Gwarancje i bezpieczeństwo – polisy i obsługa techniczna

Kupowanie samochodów używanych wiąże się z ryzykiem, ale dzięki solidnym gwarancjom na auta ryzyko to może zostać znacząco zredukowane. Firmy takie jak PKO Leasing oferują rozbudowane pakiety gwarancyjne oraz wsparcie techniczne, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i satysfakcję swoim klientom.

Wsparcie w zarządzaniu kosztami serwisowymi

Oferujemy również kompleksowe wsparcie w zarządzaniu kosztami serwisowymi, co jest szczególnie istotne dla przedsiębiorców dbających o optymalizację wydatków. Dzięki temu wsparciu, możesz z łatwością prognozować i kontrolować miesięczne wydatki związane z użytkowaniem pojazdu, mając pewność, że nie napotkasz nieoczekiwanych przeszkód finansowych związanych z eksploatacją pojazdu.


Auta poleasingowe – w jaki sposób są przygotowywane?

Kiedy decydujesz się na zakup samochodów poleasingowych, warto wiedzieć, jak są one przygotowywane do sprzedaży, aby zapewnić ci najwyższą jakość i bezpieczeństwo. W Masterlease dbamy o to, by każde z aut z leasingu spełniało rygorystyczne kryteria.

Przeglądy zgodnie z zaleceniami producenta

Każde auto z naszej oferty przechodzi szczegółowy przegląd techniczny zgodnie z zaleceniami producenta. Dzięki temu masz pewność, że mechanika pojazdu jest w doskonałym stanie, a wszystkie podzespoły działają bez zarzutu.

Dokumentacja przebiegu i stanu technicznego

Pełna transparentność jest dla nas priorytetem. Dlatego do każdego pojazdu dołączamy kompletną dokumentację jego historii, w tym dokładne informacje o przebiegu i wszelkich wykonanych naprawach. Ta wiedza pozwala ci na dokonanie świadomego wyboru samochodu poleasingowego, który będzie służył ci przez lata.


Podsumowanie

Rozważając wszystkie aspekty, samochody poleasingowe oraz auta z leasingu stanowią atrakcyjną opcję dla firm poszukujących efektywnych rozwiązań motoryzacyjnych. Korzystając z oferty samochodów poleasingowych, Twoja firma może znacznie obniżyć koszty inwestycji początkowej, jednocześnie zachowując wysoki standard floty samochodowej.

 • Samochody poleasingowe są dobrze utrzymane oraz posiadają pełną historię serwisową.
 • Auta z leasingu często są dostępne w atrakcyjnych pakietach serwisowych, które pomagają łatwiej zarządzać kosztami eksploatacji.
 • Dzięki elastycznym ofertom leasingowym, możesz dostosować warunki do specyficznych potrzeb Twojej działalności.

Podsumowując, wybór samochodów poleasingowych lub aut z leasingu to nie tylko oszczędność, ale także gwarancja jakości i niezawodności, które są kluczowe dla codziennego funkcjonowania nowoczesnej firmy.

Rozważając nabycie samochodu poleasingowego dla Twojej działalności, mamy nadzieję, że przedstawione informacje ułatwiły Ci zrozumienie, jakie korzyści płyną z takiej decyzji. Posiadanie owego pojazdu to nie tylko oszczędność finansowa, ale również dostępność różnorodnych marek i modeli, które mogą być dostosowane do specyficznych potrzeb Twojego biznesu. Samochody te świadczą o swojej wartości poprzez całkowitą historię serwisową, gwarantując przyszłym nabywcom bezpieczeństwo i pewność inwestycji.

Proces zakupu auta poleasingowego został podany krok po kroku, zapewniając wiedzę, jak przebiega od pierwszego kontaktu z firmą leasingową aż do personalizacji warunków finansowania. Wszystko to odbywa się z myślą o udogodnieniach i elastyczności, które stanowią odpowiedź na unikalne potrzeby współczesnego przedsiębiorcy. Dodatkowo dostępne są różne formy finansowania, które pozwalają dostosować leasing do indywidualnych możliwości finansowych firm.

Do dyspozycji klientów firmowych są także pakiety serwisowe oraz wsparcie w zakresie gwarancji i obsługi technicznej, które zwiększają komfort korzystania z samochodów poleasingowych. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż auta po leasingu są starannie przygotowywane do sprzedaży, dzięki czemu ich stan techniczny jest zawsze na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje pozwolą na świadome dokonanie wyboru, który przyczyni się do rozwoju i efektywności Twojej firmy.


Q&A – NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI:


Jakie są zalety zakupu samochodów poleasingowych dla firmy?

Samochody poleasingowe to ekonomiczna opcja dla firm planujących rozbudowę floty. Są one często dostępne od ręki, posiadają udokumentowaną historię serwisową oraz zazwyczaj są dobrze utrzymane, ponieważ były używane przez jeden podmiot.

Czy mogę odkupić pojazd, który użytkowałem w ramach umowy leasingowej?

Tak, użytkownicy kończący umowę leasingową mają często możliwość odkupienia pojazdu na dogodnych warunkach.

Jak wygląda proces zakupu auta poleasingowego?

Proces rozpoczyna się od kontaktu z wybraną firmą leasingową, przejrzenia dostępnej oferty samochodów poleasingowych i wyboru modelu. Następnie można spersonalizować warunki finansowania, takie jak wkład własny i długość umowy leasingowej.

Czy w ofercie dostępne są różne marki i modele samochodów poleasingowych?

Tak, firma leasingowa zazwyczaj oferuje szeroki wybór marek i modeli, dzięki czemu możesz znaleźć auto idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Czy istnieje możliwość negocjacji warunków finansowania auta poleasingowego?

Firmy leasingowe często oferują elastyczne podejście do warunków finansowania, co pozwala na dopasowanie umowy do Twoich możliwości finansowych.

Jakie formy finansowania pojazdów poleasingowych są dostępne?

Możesz skorzystać z różnych form finansowania takich jak leasing operacyjny, leasing konsumencki, wynajem długoterminowy, pożyczka lub zakup za gotówkę.

Czym różni się leasing konsumencki od leasingu dla firm?

Leasing konsumencki jest dostępny dla osób fizycznych i nie wymaga prowadzenia działalności gospodarczej. Charakteryzuje się niskimi ratami miesięcznymi i jest elastyczny pod względem wysokości wkładu własnego.

Na jakie gwarancje i zabezpieczenia mogę liczyć, wybierając samochód poleasingowy?

Klienci mogą skorzystać z opcji darmowego zwrotu auta w ciągu 5 dni od zakupu, a także z 12-miesięcznej gwarancji lub ubezpieczenia chroniącego przed wysokimi kosztami napraw.

W jaki sposób przygotowywane są auta po leasingu na sprzedaż?

Każde auto po leasingu zanim trafi na sprzedaż, przechodzi szczegółowe przeglądy zgodnie z zaleceniami producenta. Jego stan techniczny i przebieg są dokładnie sprawdzane i dokumentowane.


Informacje zamieszczone na tym blogu są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie stanowią porady prawnej, finansowej ani zawodowej. Staramy się zapewnić, aby treść była aktualna i dokładna, jednakże nie gwarantujemy, że wszystkie informacje będą zawsze aktualne, kompletne lub dokładne. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek działania podjęte na podstawie informacji zawartych w tym blogu, ani za jakiekolwiek szkody wynikające z takich działań. Zalecamy skonsultowanie się z odpowiednim specjalistą przed podjęciem jakichkolwiek decyzji związanych z zakupem samochodu. Opinie i poglądy wyrażone w artykułach są opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają stanowisko właściciela bloga.