Sprawdzone metody

Ubezpieczenia samochodowe

UBEZPIECZENIA

Zachęcamy do skorzystania z oferty szybkiego i taniego ubezpieczenia samochodowego. Pełne pakiety OC, AC i NW dla samochodów używanych i nowych, niskie stawki ubezpieczenia OC dla samochodów starszych niż 10 lat. Skracamy czas oczekiwania na decyzję do minimum. Natychmiast i „od ręki” przygotujemy kalkulacje i służymy fachową pomocą doradczą. W Caroutlet możecie Państwo skorzystać z oferty i pomocy najbardziej niezawodnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Zachęcamy do skorzystania z tzw. „Pakietu Ubezpieczeń Dealerskich” i zapoznania się z naszą ofertą Ubezpieczenia GAP.

Dlaczego warto wybrać sieć Caroutlet Dynamica ?

Caroutlet – lider w sprzedaży samochodów używanych. Mamy ponad 20 lat doświadczenia i 20 tysięcy sprzedanych samochodów używanych wszystkich marek. Gwarantujemy pełną transparentność i rzetelność zawieranych transakcji. Każdy samochód przechodzi kontrolę stanu technicznego, sprawdzamy autentyczność dokumentów i przebiegu. Udzielamy gwarancji ochrony serwisowej od 12 do 36 miesięcy w zależności od wieku samochodu bez limitu kilometrów. Zapewniamy możliwość pozostawienia w rozliczeniu używanego samochodu. Oferujemy opcję zakupu samochodu online wraz usługą Door to Door.

Wystawiamy faktury VAT 23% lub VAT-marża (w zależności od rodzaju samochodu). Kupujący nie ponosi opłaty PCC w wysokości 2% wartości zakupionego pojazdu.

Caroutlet jest częścią Grupy Dynamica . Zapraszamy do naszych salonów!