Nasze usługi

Samochody używane z gwarancją - sprawdź oferty

SAMOCHODY UŻYWANE
GWARANCJĄ

Wszyscy nasi klienci mogą skorzystać z pełni profesjonalnego serwisu samochodowego. Każdy samochód używany, który jest w naszej ofercie, został wnikliwie przebadany pod względem technicznym, a na życzenie klienta jest możliwość ponownego sprawdzenia pojazdu w jego obecności.

Nasze centrum serwisowe jest autoryzowanym partnerem SEAT’a (ASO), pracownicy stale podnoszą umiejętności poprzez cykliczny udział w szkoleniach, a jakość jest poświadczona certyfikatami – m.in. ISO:9001.

STACJA
DIAGNOSTYCZNA

Licencjonowana Stacja Kontroli Pojazdów (KMY/009/P) jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny. Prowadzimy badania kontrolne wchodzące w zakres obowiązkowych badań dopuszczających pojazdy do ruchu drogowego.

Każdy klient kupujący samochód z oferty Car-Outlet, ma możliwość bezpłatnego sprawdzenia pojazdu z wykorzystaniem naszych fachowych diagnostów.

CZĘŚCI
I AKCESORIA

Bogato wyposażony sklep części zamiennych oferuje swoim klientom w ciągłej sprzedaży i elastycznej dostępności magazynowej wszystkie niezbędne części samochodowe w korzystnych cenach.

Od lat zapewniamy błyskawiczny czas realizacji przy zachowaniu wysokich standardów obsługi sprzedażowej nie tylko indywidualnym klientom, ale również mniejszym serwisom samochodowym.

Dlaczego warto wybrać sieć Caroutlet Dynamica ?

Caroutlet – lider w sprzedaży samochodów używanych. Mamy ponad 20 lat doświadczenia i 20 tysięcy sprzedanych samochodów używanych wszystkich marek. Gwarantujemy pełną transparentność i rzetelność zawieranych transakcji. Każdy samochód przechodzi kontrolę stanu technicznego, sprawdzamy autentyczność dokumentów i przebiegu. Udzielamy gwarancji ochrony serwisowej od 12 do 36 miesięcy w zależności od wieku samochodu bez limitu kilometrów. Zapewniamy możliwość pozostawienia w rozliczeniu używanego samochodu. Oferujemy opcję zakupu samochodu online wraz usługą Door to Door.

Wystawiamy faktury VAT 23% lub VAT-marża (w zależności od rodzaju samochodu). Kupujący nie ponosi opłaty PCC w wysokości 2% wartości zakupionego pojazdu.

Caroutlet jest częścią Grupy Dynamica . Zapraszamy do naszych salonów!