Sprawdzone metody

Korzystny kredyt na auto używane - wybierz najlepszą ofertę już dziś!

KREDYTY NA AUTA UŻYWANE

Oferta atrakcyjnego finansowania dla osób fizycznych i firm. Dzięki współpracy z wiodącymi bankami i instytucjami finansowymi możemy sfinansować zakup do 100% wartości samochodu. Skorzystaj z niskiego oprocentowania w programie Niska Wpłata-Niska Rata, kredytu 50:50, kredytu 3×33 lub kredytu balonowego z niską wpłatą i gwarantowaną opcją odkupu samochodu. Po okresie kredytowania można skorzystać z programu wymiany pojazdu i rabatu 1500 zł na zakup kolejnego.

Kredyt w Caroutlet to jasne procedury i oszczędność czasu – decyzję o zgodzie na finansowanie zakupu otrzymasz tego samego dnia.

LEASING, WYNAJEM I KREDYTY

Firmy i przedsiębiorców zachęcamy do skorzystania z szerokich możliwości leasingu i wynajmu pojazdów oraz atrakcyjnego finansowania usług związanych z serwisowaniem, ubezpieczaniem czy też przedłużaniem gwarancji zakupionego samochodu. Minimum formalności, szybka decyzja o przyznaniu leasingu lub kredytu, warunki dostosowane do indywidualnych potrzeb, dogodne warunki spłaty i wykupu, pełny komfort obsługi, program Door to Door.

Zalety finansowania w CAROUTLET:

  • Niskie oprocentowanie i koszty leasingu
  • Ubezpieczenie OC/AC na raty
  • Przedłużoną gwarancję na raty
  • Możliwość odroczenia płatności

Skontaktuj się z naszym działem finansowania:

Agnieszka

Agnieszka Gwiżdż

Specjalista ds. Kredytów i Leasingów

tel: 12 273 44 12
e-mail: a.gwizdz@dynamica.pl

Angelina

Angelina Prochownik

Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansowań

tel: 12 273 44 44
tel: 725 160 630
e-mail: a.prochownik@dynamica.pl


VOLKSWAGEN BANK POLSKA

Banki

VOLKSWAGEN LEASING POLSKA

Leasing

Dlaczego warto wybrać sieć Caroutlet Dynamica ?

Caroutlet – lider w sprzedaży samochodów używanych. Mamy ponad 20 lat doświadczenia i 20 tysięcy sprzedanych samochodów używanych wszystkich marek. Gwarantujemy pełną transparentność i rzetelność zawieranych transakcji. Każdy samochód przechodzi kontrolę stanu technicznego, sprawdzamy autentyczność dokumentów i przebiegu. Udzielamy gwarancji ochrony serwisowej od 12 do 36 miesięcy w zależności od wieku samochodu bez limitu kilometrów. Zapewniamy możliwość pozostawienia w rozliczeniu używanego samochodu. Oferujemy opcję zakupu samochodu online wraz usługą Door to Door.

Wystawiamy faktury VAT 23% lub VAT-marża (w zależności od rodzaju samochodu). Kupujący nie ponosi opłaty PCC w wysokości 2% wartości zakupionego pojazdu.

Caroutlet jest częścią Grupy Dynamica . Zapraszamy do naszych salonów!