COVID-19 INFORMACJA DLA KLIENTÓW – ZAPOZNAJ SIĘ

Usługi

Usługi dostępne jedynie w Jaworniku k.Krakowa

 
Sklep Caroutlet Sklep Caroutlet

Samochody używane z gwarancją

Wszyscy nasi klienci mogą skorzystać z pełni profesjonalnego serwisu samochodowego. Każdy samochód używany, który jest w naszej ofercie, został wnikliwie przebadany pod względem technicznym, a na życzenie klienta jest możliwość ponownego sprawdzenia pojazdu w jego obecności.

Nasze centrum serwisowe jest autoryzowanym partnerem SEAT'a (ASO), pracownicy stale podnoszą umiejętności poprzez cykliczny udział w szkoleniach, a jakość jest poświadczona certyfikatami - m.in. ISO:9001.

 
Sklep Caroutlet Sklep Caroutlet

Stacja diagnostyczna

Licencjonowana Stacja Kontroli Pojazdów (KMY/009/P) jest wyposażona w najnowcześniejszy sprzęt diagnostyczny. Prowadzimy badania kontrolne wchodzące w zakres obowiązkowych badań dopuszczających pojazdy do ruchu drogowego.

Każdy klient kupujący samochód z oferty Car-Outlet, ma możliwość bezpłatnego sprawdzenia pojazdu z wykorzystaniem naszych fachowych diagnostów.

 
Sklep Caroutlet Sklep Caroutlet

Części i akcesoria

Bogato wyposażony sklep części zamiennych oferuje swoim klientom w ciągłej sprzedaży i elastycznej dostępności magazynowej wszystkie niezbędne części samochodowe w korzystnych cenach.

Od lat zapewniamy błyskawiczny czas realizacji przy zachowaniu wysokich standardów obsługi sprzedażowej nie tylko indywidualnym klientom, ale również mniejszym serwisom samochodowym.

 
.