COVID-19 INFORMACJA DLA KLIENTÓW – ZAPOZNAJ SIĘ

O Firmie

Jesteśmy jedną z największych firm Motoryzacyjnych w Małopolsce specjalizując się w sprzedaży samochodów używanych zarówno krajowych jak i importowanych oraz samochodów nowych marki Seat.

Współpracujemy ze sprawdzonymi przez nas partnerami biznesowymi u których staramy się wybierać najbardziej atrakcyjne pod względem jakości, stanu technicznego i ceny samochody aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.

Już od samego początku naszej działalności handlowo-usługowej rozpoczętej w 1991-ym roku, postawiliśmy na jakość i zadowolenie Państwa – Klientów.

Nasza firma mieści tuż przy trasie Kraków-Zakopane - "Zakopianka" w Jaworniku k/Myślenic w bardzo dobrej lokalizacji w odległości zaledwie 15km od Krakowa.

Atutem głównym naszej firmy

Atutem głównym naszej firmy jest kompleksowa obsługa Klientów planujących zakup samochodu przez 6 dni w tygodniu oraz rzetelna informacja. Posiadamy dwa bardzo przestronne salony wystawowe samochodów – jeden salon do ekspozycji samochodów Marki Seat i drugi salon do ekspozycji samochodów używanych. Na dwóch bardzo dużych placach wystawowych prezentujemy Państwu przez 7 dni tygodnia samochody używane również z gwarancją, różnych marek w różnych przedziałach cenowych dopasowanych do potrzeb Klientów.

Przyjmujemy od Klientów samochody w rozliczeniu jak również do sprzedaży komisowej ustalając wspólnie najlepszą cenę. Z salonem sprzedaży połączony jest wielostanowiskowy serwis samochodowy wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne, stacja kontroli pojazdów do wykonywania przeglądów rejestracyjnych, dwie myjnie samochodowe oraz duży magazyn części oraz akcesoriów samochodowych. Uzupełnieniem naszej oferty usługowej jest bardzo duża blacharnia i lakiernia samochodowa spełniająca m. inymi wysokie wymagania norm technologii lakierowania oraz możliwość wypożyczenia samochodu w zależności od Państwa potrzeb na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Współpracujemy z Bankami, Firmami Leasingowymi oraz Firmami Ubezpieczeniowymi aby wszelkie formalności związane z dodatkowym finansowaniem zakupu samochodów dokonywać w naszej firmie. Do Państwa dyspozycji jest nasz kilkudziesięcioosobowy zespół przeszkolonych i wykwalifikowanych Pracowników bazujący na wiedzy szkoleniowej oraz doświadczeniu zdobytym w kontaktach z Klientami.

Analizujemy Państwa potrzeby zakupowe i doradzamy aby mogli Państwo dokonywać najlepszych wyborów.

Dla stałych Klientów naszej firmy oferujemy atrakcyjne rabaty sprzedażowe oraz usługowe, stałą opiekę doradczą naszych Specjalistów Handlowych oraz Serwisowych a także samochody zastępcze na czas naprawy na bardzo korzystnych warunkach.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.


.