COVID-19 INFORMACJA DLA KLIENTÓW – ZAPOZNAJ SIĘ
KREDYTY 50.50 NA AUTA UŻYWANE

Naszym celem jest wygoda i pełna obsługa klienta, dlatego mamy przyjemność zaoferować Państwu szybkie i tanie ubezpieczenia samochodowe. Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze skracamy czas do minimum i pomagamy z łatwością przejść wszystkie przyjazne i wygodne procedury. Natychmiast i "od ręki" zapewniamy szybkie kalkulacje i wszelką pomoc doradczą.

Możemy poszczycić się, iż współpracujemy z pełnym wachlarzem najbardziej markowych i niezawodnych towarzystw ubezpieczeniowych oferując Państwu także tzw. "Pakiety Ubezpieczeń Dealerskich"..

LEASING, WYNAJEM  DŁUGOTERMINOWY  I  KREDYTY  SAMOCHODOWE

Chcesz kupić samochód dla siebie? Kredyt samochodowy to bardzo wygodny i korzystny sposób na własne "cztery kółka".

Wieloletnia współpraca z najlepszymi Bankami w kraju oraz doświadczenie naszych Specjalistów ds. kredytów i leasingów, pozwala zaoferować naszym Klientom bardzo atrakcyjne oprocentowanie w dogodnych ratach.

Jesteśmy partnerami najlepszych banków specjalizujących się w kredytach samochodowych. Każdorazowo przedstawiamy indywidualne kalkulacje i symulacje kredytu oraz leasingu aby w najlepszy sposób dopasować do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Skontaktuj się z naszym działem finansowań:

Agnieszka Gwiżdż
e-mail: a.gwizdz@caroutlet.pl
tel: 12 273 44 12 / 797 961 031

Katarzyna Nowak

e-mail: k.nowak@caroutlet.pl
tel: 12 273 44  58


 
Nasze usługi finansowe kierujemy również do firm. Atrakcyjne leasingi, wynajem długoterminowy, preferencyjne warunki i znakomita obsługa leasingowa to sukces współpracy z najlepszymi firmami leasingowymi w Polsce.

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza.

Kredyt
Klient
Samochód

.